• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ (09123000-7 – Природний газ); 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

595 940.04 UAH
Номер: 13c7d9b1ec8d49fba86310a754d96af2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-23-004356-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Клішковецька сільська рада Дністровського району Чернівецької області
Замовник: Клішковецька сільська рада Дністровського району Чернівецької області
Очікувана вартість: 595 940.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (09123000-7 – Природний газ); 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 23.09.2024 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума595 940.04 UAH