• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Котли газові димохідні ATON

Оголошено тендер

295 100.00 UAH
Номер: 2fa3dee88f954fccbe2bbc6c46d970c4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-23-000007-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради
Замовник: КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради
Очікувана вартість: 295 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Котли газові димохідні ATON
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.09.2024 00:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 800.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума151 300.00 UAH