-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні пелети з лушпиння соняшника в пакетах 35-40 кг
Оголошено тендер
158 400.00
UAH
Номер:
c9304f3f49d149abac3a7e0aa48b378e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-20-008844-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397106
-
Адреса:
64270, Україна, Харківська область, селище Савинці, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397106
-
Адреса:
64270, Україна, Харківська область, селище Савинці, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
158 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні пелети з лушпиння соняшника в пакетах 35-40 кг
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.09.2024 13:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума158 400.00 UAH