-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту автопідіймача АТП-28 на базі КАМАЗ 53215)
Оголошено тендер
692 165.21
UAH
Номер:
368d6bf010884a619317824c68bb8a98
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-17-016060-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359813
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, проспект Визволителів, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359813
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, проспект Визволителів, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
692 165.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту автопідіймача АТП-28 на базі КАМАЗ 53215)
Примітки:
Послуги з ремонту автопідіймача АТП-28 на базі КАМАЗ 53215 (72 послуги) за ДК 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, за максимальним знаком ДК: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів. Затв. протоколом від 17.09.2024 № 214.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.09.2024 16:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Виробнича необхідність у ремонті автопідіймача
-
Дата публікації:
17.09.2024 16:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума692 165.21 UAH