• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Центрифуга (36465 Настільна універсальна центрифуга) - 1 шт.

Оголошено тендер

241 000.00 UAH
Номер: dea8fc6596b341629b4ff51517bb6b72
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-16-012399-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 241 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Центрифуга (36465 Настільна універсальна центрифуга) - 1 шт.
Примітки: Строк поставки товарів: 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника, але не пізніше 20.12.2024. Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 16.09.2024 15:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Центрифуга (36465 Настільна універсальна центрифуга) - 1 шт.
Код ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Кількість 1 штука
Період постачання до 20.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума241 000.00 UAH