• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ (код ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо)

Оголошено тендер

408 996.96 UAH
Номер: 1c996a0d3b724ece98f6b4cca959b891
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-16-011917-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Замовник: Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Очікувана вартість: 408 996.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (код ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 16.09.2024 14:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума408 996.96 UAH