-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Оголошено тендер
332 898.73
UAH
Номер:
8280a02756294fdcb49eb93b4030bf03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-16-001775-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Монастирищенський професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537845
-
Адреса:
19100, Україна, Черкаська область, Монастирище, Соборна, 129
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Монастирищенський професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537845
-
Адреса:
19100, Україна, Черкаська область, Монастирище, Соборна, 129
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
332 898.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
(природний газ)
Примітки:
Відповідно затвердженого кошторису на 2024 рік
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.09.2024 09:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума332 898.73 UAH