-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій
Оголошено тендер
995 311.00
UAH
Номер:
1d96d44bd6a047a1b4f0b58c55b278ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-13-001282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
995 311.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі
м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботи
Дата опублікування:
13.09.2024 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума995 311.00 UAH