-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу
Оголошено тендер
798 666.68
UAH
Номер:
eea024d5e95e4ce8aeaf46a9d24a066f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-12-015720-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
798 666.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.09.2024 16:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума798 666.68 UAH