-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх електромереж, встановлення джерела резервного живлення (дизельний генератор) для КУ "Запорізький дитячий будинок-інтернат" ЗОР, код ДК 021:2015 45310000-3 - Електромонтажні роботи
Оголошено тендер
345 000.00
UAH
Номер:
3766d9b8a3a441faba9dd2fabfca8dba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-12-009212-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Запорізький дитячий будинок-інтернат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770096
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Донецька, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький дитячий будинок-інтернат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770096
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Донецька, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
345 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх електромереж, встановлення джерела резервного живлення (дизельний генератор) для КУ "Запорізький дитячий будинок-інтернат" ЗОР, код ДК 021:2015 45310000-3 - Електромонтажні роботи
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.09.2024 13:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх електромереж, встановлення джерела резервного живлення (дизельний генератор)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума345 000.00 UAH