-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо)
Оголошено тендер
1 407 080.65
UAH
Номер:
717738750244465686f7b054f3161dcf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-11-005837-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільське вище професійне училище №4 імені Михайла Паращука
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547659
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Галицька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Тернопільське вище професійне училище №4 імені Михайла Паращука
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547659
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Галицька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 407 080.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ (ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
11.09.2024 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти загального фонду - 1227080,65 кошти спеціального фонду - 130000
Сума1 407 080.65 UAH