• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»

Оголошено тендер

274 050.00 UAH
Номер: bda709c740884b47b890baa01bc3fe65
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-10-016455-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Очікувана вартість: 274 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 10.09.2024 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума274 050.00 UAH