• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт кабінетів Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади" , по вулиці Данила Галицького, 18 в м. Луцьку, Волинської області

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 9365439244cd454d956458e9760c5ffe
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-10-010817-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади»
Замовник: Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади»
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт кабінетів Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади" , по вулиці Данила Галицького, 18 в м. Луцьку, Волинської області
Примітки: 1 послуга (термін виконання до 31.12.2024р.)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.09.2024 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт кабінетів Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Луцької міської територіальної громади"
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH