-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
1 135 315.44
UAH
Номер:
69fcc7b4a28f4fd18289d313dd353252
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-09-012341-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, смт. Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, смт. Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 135 315.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо»
(ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
09.09.2024 15:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Кількість
68583 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 135 315.44 UAH