• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)

Оголошено тендер

297 970.02 UAH
Номер: ac3fcf3666a14b8999439bb6d6b101e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-04-015646-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 297 970.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Примітки: юридична адреса замовника: 89600, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Мічуріна Івана, 1Г Закупівля з вересня 2024 року по 30 квітня 2025 року
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 04.09.2024 17:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума297 970.02 UAH