• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопластикові вікна з монтажем

Оголошено тендер

144 903.00 UAH
Номер: 4a4f3f258d37487da3b9a3ba1c684174
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-03-012283-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 144 903.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопластикові вікна з монтажем
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2024 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
металопластикові вікна з монтажем
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 11 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума144 903.00 UAH