-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
488 339.76
UAH
Номер:
c61353881523497bab885c7b07bc5678
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-03-009193-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Зеленопільський психоневрологічний інтернат Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188317
-
Адреса:
53041, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Зелене Поле, вулиця Південна, 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Зеленопільський психоневрологічний інтернат Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188317
-
Адреса:
53041, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Зелене Поле, вулиця Південна, 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
488 339.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
03.09.2024 14:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
29.5 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума488 339.76 UAH