• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Благоустрій населених пунктів: саджанці дерев, кущів та багаторічників)

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 9603022d2eb947a8b73154f6861aa6b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-29-007164-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Замовник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Благоустрій населених пунктів: саджанці дерев, кущів та багаторічників)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.08.2024 13:51
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування: кошти міського бюджету м.Львова
Сума400 000.00 UAH