-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Супутниковий комплекс "Starlink"
Оголошено тендер
892 000.00
UAH
Номер:
2eabe7f2b959475591ac2e132d6cfd28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-29-006099-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109079
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109079
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
892 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Супутниковий комплекс "Starlink"
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.08.2024 12:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція
Сума892 000.00 UAH