• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

послуги по збиранню врожаю соняшника (закупівля здійснюється згідно підпункту 6 пункту13 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі)UA-2024-08-19-010856-a

Оголошено тендер

258 830.00 UAH
Номер: f64a97a4fb80492dae18939014c94be1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-29-002114-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 258 830.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги по збиранню врожаю соняшника (закупівля здійснюється згідно підпункту 6 пункту13 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі)UA-2024-08-19-010856-a
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 29.08.2024 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспеціальний фонд
Сума258 830.00 UAH