• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015 : 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний, ложка столова одноразова)

Оголошено тендер

138 123.00 UAH
Номер: 6ec67a7794dc4d2495e08d5b94f3cde0
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-28-012478-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 138 123.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 : 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний, ложка столова одноразова)
Примітки: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником (підпункт 4 пункту 13 Особливостей) В зв’язку із початком проведенням капітального ремонту харчоблоків в закладах освіти Полтавської міської територіальної громади, а саме в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області» та Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області», змінюється форма організації харчування, з приготування та реалізації готових страв, самостійно безпосередньо в харчоблоці закладу на кейтеринг. Кабінет Міністрів України здійснив розподіл обсягу субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на придбання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти (розпорядження КМУ від 13.08.2024 р №763-р) про що КП «Добробут Полтавської громади Полтавської міської ради» було повідомлено листом Департаменту освіти Полтавської міської ради від 20.08.2024 року вих.№01-09-013-08/2891. З метою забезпечення гарячим харчуванням та дотриманням санітарно-гігієнічних вимог харчування буде організовано шляхом кейтерінгу із опорної кухні іншого закладу освіти Полтавської міської територіальної громади. В зв’язку із відсутність належних умов для миття посуду буде використовуватися одноразовий посуд, а саме ланч-бокс зі спіненого полістиролу з кришкою 3-х секційний, ложка столова одноразова. Початок освітнього процесу в м. Полтава та початок харчування відбудеться з 02.09.2024, тому застосовується вищевказане виключення. Обсяг закупівлі визначено виходячи з кількісті днів харчування достатньої для проведення процедури конкурентної закупівлі (відкритих торгів з особливостями).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.08.2024 16:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 124.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума126 999.00 UAH