-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ
Оголошено тендер
85 200.00
UAH
Номер:
e93ab83f1f9d47e6a078e3ac4a79fb0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-27-005572-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
85 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ
Примітки:
23-174232-24
Уповноважена особа - Шульга А.Ю.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Дата опублікування:
27.08.2024 12:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума85 200.00 UAH