• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тролейбуси з низьким рівнем підлоги бувші у користуванні Solaris Trollino 12 AC* або «еквівалент» згідно коду ДК 021:2015 - 34620000 – 9 Рейковий рухомий склад.

Оголошено тендер

51 776.00 EUR
Номер: 6ef17cf53d1a4cc2a9e36ee1b3e3c7e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-25-000659-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс""
Замовник: КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс""
Очікувана вартість: 51 776.00 EUR
Конкретна назва предмету закупівлі: Тролейбуси з низьким рівнем підлоги бувші у користуванні Solaris Trollino 12 AC* або «еквівалент» згідно коду ДК 021:2015 - 34620000 – 9 Рейковий рухомий склад.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34620000-9 Рейковий рухомий склад
Дата опублікування: 25.08.2024 20:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума51 776.00 EUR