• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо»

Оголошено тендер

216 855.96 UAH
Номер: 1e88b3931f1c45788358b945d0d145c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-21-010377-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 216 855.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 21.08.2024 15:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума216 855.96 UAH