-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ацетилен, кисень
Оголошено тендер
119 250.00
UAH
Номер:
5cc04df411b9481b9a03a23157d36e7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-19-008245-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
119 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ацетилен, кисень
Примітки:
відповідно до Постанови 1178 від12.10.22
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування:
19.08.2024 14:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума119 250.00 UAH