• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

15 873.00 UAH
Номер: 0590e6c94ba14835920fd8737ecb8e3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-13-007097-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
Замовник: Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
Очікувана вартість: 15 873.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 13.08.2024 12:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума15 873.00 UAH