-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
щебінь фракційний
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
0295bce5cc954ecfb251dea1efd6c840
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-12-002225-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
щебінь фракційний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.08.2024 10:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
щебінь фракційний
Кількість
1000 тонна
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH