• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Знищувач документів ShredMARK 0601HS+» або еквівалент, класифікація згідно ДК 021:2015-30190000-7

Оголошено тендер

191 896.66 UAH
Номер: 86351673b053495fa6f1c939527de6d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-09-007457-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Очікувана вартість: 191 896.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Знищувач документів ShredMARK 0601HS+» або еквівалент, класифікація згідно ДК 021:2015-30190000-7
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.08.2024 12:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Знищувач документів ShredMARK 0601HS+» або еквівалент, класифікація згідно ДК 021:2015-30190000-7
Код ДК 021:2015: 30191400-8 Шредери
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума19 896.66 UAH