• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Рентген захист нижньої частини тіла

Оголошено тендер

94 760.00 UAH
Номер: 3253a658326a44f8ae31c48ecbb98c48
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-06-010248-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
Очікувана вартість: 94 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Рентген захист нижньої частини тіла
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 06.08.2024 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума94 760.00 UAH