-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Астрономічні та оптичні прилади (Монокуляр тепловізійний типу ThermEye Cyclops 335 Pro або еквівалент)
Оголошено тендер
50 000.00
UAH
Номер:
797fb7fff77b4cc0a106605f4e64b3f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-05-004160-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057988
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, м.Ромни, бульвар Шевченка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057988
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, м.Ромни, бульвар Шевченка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Астрономічні та оптичні прилади (Монокуляр тепловізійний типу ThermEye Cyclops 335 Pro або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.08.2024 11:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума50 000.00 UAH