-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні
Оголошено тендер
277 968.00
UAH
Номер:
e97fd81c4c154e309476d1001956f687
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-30-008890-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
277 968.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вироби для ванної кімнати та кухні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Дата опублікування:
30.07.2024 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума277 968.00 UAH