• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Контейнери для великогабаритних та ремонтних відходів.

Оголошено тендер

1 500 000.00 UAH
Номер: f5ea9c53b6a04d098b6c211ece577712
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-23-012819-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЕМСТВО "ДОБРОПІЛЬСЬКА СЛУЖБА ЄДИНОГО ЗАМОВНИКА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЕМСТВО "ДОБРОПІЛЬСЬКА СЛУЖБА ЄДИНОГО ЗАМОВНИКА"
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Контейнери для великогабаритних та ремонтних відходів.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.07.2024 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 500 000.00 UAH