-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр повітряний на Renault Express, Фільтр масляний на Renault Express, Фільтр салону на Renault Express, Фільтр повітряний на Renault Duster, Фільтр паливний на Renault Duster, Фільтр повітряний на VOLKSWAGEN Т5, Фільтр паливний на VOLKSWAGEN Т5, Фільтр масляний на VOLKSWAGEN Т5, Фільтр салону на VOLKSWAGEN Т5, Фільтр повітряний на VOLOVO XC 90, Фільтр паливний на VOLOVO XC 90, Фільтр масляний на VOLOVO XC 90, Фільтр повітряний на ISUZU INQR71, Фільтр паливний на ISUZU INQR71, Фільтр масляний на ISUZU INQR71, Фільтр повітряний на Toyota Hilux, Фільтр паливний на Toyota Hilux, Фільтр масляний на Toyota Hilux, Фільтр салону на Toyota Hilux, Фільтр салону на Dacia Logan, Фільтр повітряний на Dacia Logan, Фільтр паливний на Dacia Logan, Фільтр масляний на Dacia Logan)
Оголошено тендер
10 855.90
UAH
Номер:
007a5d24f8a0464faf07dc12d3fab2d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-23-011865-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
10 855.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр повітряний на Renault Express, Фільтр масляний на Renault Express, Фільтр салону на Renault Express, Фільтр повітряний на Renault Duster, Фільтр паливний на Renault Duster, Фільтр повітряний на VOLKSWAGEN Т5, Фільтр паливний на VOLKSWAGEN Т5, Фільтр масляний на VOLKSWAGEN Т5, Фільтр салону на VOLKSWAGEN Т5, Фільтр повітряний на VOLOVO XC 90, Фільтр паливний на VOLOVO XC 90, Фільтр масляний на VOLOVO XC 90, Фільтр повітряний на ISUZU INQR71, Фільтр паливний на ISUZU INQR71, Фільтр масляний на ISUZU INQR71, Фільтр повітряний на Toyota Hilux, Фільтр паливний на Toyota Hilux, Фільтр масляний на Toyota Hilux, Фільтр салону на Toyota Hilux, Фільтр салону на Dacia Logan, Фільтр повітряний на Dacia Logan, Фільтр паливний на Dacia Logan, Фільтр масляний на Dacia Logan)
Примітки:
Відповідно до Постанови від 02.03.2022 № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.07.2024 15:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фільтр повітряний на Renault Express
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр масляний на Renault Express
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр салону на Renault Express
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр повітряний на Renault Duster
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр паливний на Renault Duster
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр повітряний на VOLKSWAGEN Т5
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр паливний на VOLKSWAGEN Т5
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр масляний на VOLKSWAGEN Т5
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр салону на VOLKSWAGEN Т5
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр повітряний на VOLOVO XC 90
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр паливний на VOLOVO XC 90
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр масляний на VOLOVO XC 90
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр повітряний на ISUZU INQR71
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр паливний на ISUZU INQR71
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр масляний на ISUZU INQR71
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр повітряний на Toyota Hilux
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр паливний на Toyota Hilux
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр масляний на Toyota Hilux
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр салону на Toyota Hilux
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр салону на Dacia Logan
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр повітряний на Dacia Logan
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр паливний на Dacia Logan
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Фільтр масляний на Dacia Logan
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума10 855.90 UAH