• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ПРУ №13918 (протирадіаційного укриття) хірургічного корпусу (літера Л) Комунального підприємства «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Верхньодніпровськ, вул.Європейська, буд. 16а

Оголошено тендер

9 230 477.00 UAH
Номер: 4e2aad4d2834439b844ce9548e8b64f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-17-009224-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 9 230 477.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ПРУ №13918 (протирадіаційного укриття) хірургічного корпусу (літера Л) Комунального підприємства «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Верхньодніпровськ, вул.Європейська, буд. 16а
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.07.2024 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума9 230 477.00 UAH