• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оновлення програмного забезпечення геоінформаційної системи міста Черкаси

Оголошено тендер

2 348 850.00 UAH
Номер: 696b46383a3046488292c14ff4dba19f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-17-003746-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 348 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оновлення програмного забезпечення геоінформаційної системи міста Черкаси
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.07.2024 11:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 348 850.00 UAH