• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з заправки та відновлення монохромного картриджа лазерного принтера

Оголошено тендер

105 155.34 UAH
Номер: 6271a75103de4a39b2e5010d7ab40ca1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-10-000207-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 105 155.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заправки та відновлення монохромного картриджа лазерного принтера
Примітки: Код за ДК 021:2015 –50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Дата опублікування: 10.07.2024 08:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума105 155.34 UAH