-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-06 спеціального призначення.
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
afd54990ccfd4d1a8287a350e994c619
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-09-011346-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля послуг з капітального ремонту дизелю 4Ч8,5/11 десантного катеру ДК-06 спеціального призначення.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
09.07.2024 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума250 000.00 UAH