-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)
Оголошено тендер
69 065.00
UAH
Номер:
dff23a7460ca422e8f00bdd3e38903da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-09-008734-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
69 065.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.07.2024 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума69 065.00 UAH