-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Капітальний ремонт підвалу (будівля літ. А1), Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області за адресою: 63525, Україна, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Малинівка, вулиця Соїча, 5А (код ДК 021:2015 – 45000000-7 "Будівельні роботи та поточний ремонт")
Оголошено тендер
5 068 713.24
UAH
Номер:
fe3d0ecd27034ae180912f3f4499db40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-09-007003-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 068 713.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт підвалу (будівля літ. А1), Малинівської селищної ради
Чугуївського району Харківської області за адресою: 63525, Україна, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Малинівка, вулиця Соїча, 5А (код ДК 021:2015 – 45000000-7 "Будівельні роботи та поточний ремонт")
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
09.07.2024 13:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Керуючись вимогам статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), Положенням про уповноважену особу, Бюджетного кодексу України, для придбання товарів, робіт, послуг, а саме: «Капітальний ремонт підвалу (будівля літ. А1), Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області за адресою: 63525, Україна, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Малинівка, вулиця Соїча, 5А» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт) наявні кошти у розмірі 5.069.502,00 грн. Враховуючи очікувану вартість предмета закупівлі, керуючись ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі», звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-10-17-015352-a (Дата формування звіту: 25 жовтня 2023), відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями, підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування у замовника наявні підстави для укладання прямого договору про закупівлю.
-
Дата публікації:
09.07.2024 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 068 713.24 UAH