• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)

Оголошено тендер

219 976.89 UAH
Номер: d8da1b513a3b436aa77aa66792158ca2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-05-007285-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Замовник: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Очікувана вартість: 219 976.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 05.07.2024 13:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума219 976.89 UAH