-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, Івано-Франківський регіони)
Оголошено тендер
34 378 236.00
UAH
Номер:
8fe62404ab6549fea51512934e6b205b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-05-005104-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
34 378 236.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кур’єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, Івано-Франківський регіони)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послуги
Дата опублікування:
05.07.2024 11:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума34 378 236.00 UAH