-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міжнародних маршрутах (на період 07.07.2024-08.07.2024)
Оголошено тендер
135 000.00
UAH
Номер:
3dbe323c533a42f993ca7b9eaa48299f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-05-000301-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міжнародних маршрутах (на період 07.07.2024-08.07.2024)
Примітки:
Згідно пункту 13 частини 4 Особливостей проведення публічних закупівель здійнюється закупівля, через неможливість проведення відкритих торгів з Особливостями у зв'язку з неможливістю дотримання терміну проведення відкритих торгів з Особливостями, без використання електронної системи відповідно до пункту 13 частини 4 Особливостей проведення публічних закупівель.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.07.2024 08:33
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно пункту 13 частини 4 Особливостей проведення публічних закупівель здійнюється закупівля, через неможливість проведення відкритих торгів з Особливостями у зв'язку з неможливістю дотримання терміну проведення відкритих торгів з Особливостями, без використання електронної системи відповідно до пункту 13 частини 4 Особливостей проведення публічних закупівель.
-
Дата публікації:
05.07.2024 08:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума135 000.00 UAH