-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень першого поверху Управління поліції охорони в Миколаївській області, яке розташоване за адресою: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Оголошено тендер
13 311 475.00
UAH
Номер:
78f4326d19b342c7bb83189508a62676
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-25-007445-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 311 475.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень першого поверху Управління поліції охорони в Миколаївській області, яке розташоване за адресою: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
25.06.2024 13:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень першого поверху Управління поліції охорони в Миколаївській області, яке розташоване за адресою: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 311 475.00 UAH