-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (дошка соснова підлогова)
Оголошено тендер
141 000.00
UAH
Номер:
289842159e6b4096a6675ccc25e15e3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-24-008361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
141 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (дошка соснова підлогова)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
24.06.2024 14:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума141 000.00 UAH