-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (мультиспліт системи)
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
b94a2b42267346d892a72abbcdbc1d1d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-21-001950-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монтаж кондиціонерів побутових (мультиспліт системи)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування:
21.06.2024 09:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума150 000.00 UAH