-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний
Оголошено тендер
489 000.00
UAH
Номер:
a8f2efab0ff74799b3925f4ba0d51597
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-20-007660-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУ "ОДЕСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38722636
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, місто Білгород-Дністровський, вулиця Московська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУ "ОДЕСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38722636
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, місто Білгород-Дністровський, вулиця Московська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
489 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне марки Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.06.2024 12:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума489 000.00 UAH