• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект меблів: стіл учнівський 1-місний + стілець учня

Оголошено тендер

260 160.00 UAH
Номер: 0c098577c74045909f50900c0cfd7b61
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-20-001108-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2"
Очікувана вартість: 260 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект меблів: стіл учнівський 1-місний + стілець учня
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.06.2024 09:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума260 160.00 UAH