• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)

Оголошено тендер

53 449.20 UAH
Номер: 0678e6080e6f4948842abf55c3c07dd0
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-19-013079-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 53 449.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 19.06.2024 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума53 449.20 UAH