• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плита електрична, конфорка електрична чавунна, за ЄЗС ДК 021:2015:39710000-2 - Електричні побутові прилади

Оголошено тендер

51 788.13 UAH
Номер: 4dee5f65a3dd4ee2a08c193cb7bef60d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-14-013003-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Остерської міської ради
Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Остерської міської ради
Очікувана вартість: 51 788.13 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плита електрична, конфорка електрична чавунна, за ЄЗС ДК 021:2015:39710000-2 - Електричні побутові прилади
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 14.06.2024 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума51 788.13 UAH