-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Оголошено тендер
371 132.00
UAH
Номер:
3238cb9239d74eb384e983ad7f1c33a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-14-010878-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
371 132.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Примітки:
В зв'язку з тим, що закупівлю UA-2024-06-04-004799-а було відмінено через неподання жодної пропозиції, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови №1178 від 12.10.2022р прийнято рішення здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.06.2024 14:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
В зв'язку з тим, що закупівлю UA-2024-06-04-004799-а було відмінено через неподання жодної пропозиції, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови №1178 від 12.10.2022р прийнято рішення здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.
-
Дата публікації:
14.06.2024 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетні кошти Вінницької міської територіальної громади
Сума371 132.00 UAH